
10 шт Відрізний диск для болгарки, 75мм, 1шт / Диск для міні болгарки / Відрізний круг по металу / Диск для УШМ
Продавець: GoodChoise
195,3 ₴279 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: 234579080(связка)
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «10 шт Відрізний диск для болгарки, 75мм, 1шт / Диск для міні болгарки / Відрізний круг по металу / Диск для УШМ». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Назначение | Отрезной |
| Обработка материала | Металл |
| Вид обработки | Быстрый рез, Чистый рез, Подрезка |
| Диаметр внешний | 75 мм |
| Диаметр внутренний | 10 мм |
| Толщина | 1.2 мм |
| Количество в упаковке | 1 шт |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-25
На початку були деякі питання по товару але менеджери виправили ситуацію. Дякую за турботу про покупців
Переваги
Товар не відповідав опису, Відправляли довше обіцяного