
3D Луна (Світильник настільний)
Продавець: Vint
290 ₴638 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: code798
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «3D Луна (Світильник настільний)». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Материал каркаса | натуральное дерево |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Тип | Ночник |
| Тип крепления | На поверхность |
| Цветовая температура | 6000К |
| Форма светильника | Круглая |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Минимализм |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип выключателя | Пульт |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Напряжение сети | 5 В |
| Мощность лампы | 3 Вт |
| Наименование товара | 3D светильник - ночник |
| Вес | 250 г |
| Функции | Мягкий свет, регулировка яркости, сенсорный переключатель, индикатор зарядки, дополнительные варианты света, освещает на 360 градусов, не нагревается, безопасен для детей |
| Мощность | 3W |
| Материал | PLA (экологически чистый пластик) |
| Комплектация | Светильник, пульт ДУ, деревянная подставка, USB-зарядка, упаковка |
| Время работы | 8-12 часов |
| Диаметр | 15 см |
| Аккумулятор | 300 мА/ч |
| Тип источника света | Светодиодные (LED) |
| Продолжительность зарядки | 2-3 часа |
| Кабель питания | USB/DC 5V/1A |
| Световая яркость | 120 люмен |
| Режимы света | Прохладный (6000К) и тёплый (3000К) белый, регулировка яркости |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-12-12
Лампа дуже класна! Світить м’яко, виглядає гарно і додає затишку. Підставка зручна, все працює добре. Мені дуже подобається!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-18
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


