
3D Ручка Pen-6 з планшетом для малювання Набір для розвитку дитини
Продавець: Velotrend
649 ₴1 099 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності190 замовлень
Артикул: 15846-2/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 8 відгуків покупців для «3D Ручка Pen-6 з планшетом для малювання Набір для розвитку дитини». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Производитель | 3dpen |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Разные цвета |
| 3D Ручка | Да |
| Адаптер | Да |
| Вес изделия | 110 грамм |
| Вес ручки | 64 г |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Встроенный LCD дисплей | Да |
| Диагональ экрана | 8,5 дюймов дюйм |
| Диаметр сопла | 0,3 мм |
| Инструкция | Да |
| Количество цветов | 10 |
| Макс. температура печати | 230 С |
| Материал | Пластик |
| Ножницы | Да |
| Планшет | Да |
| Пластик PLA 100 метров | Да |
| Подставка для ручки | Да |
| Пол | Унисекс |
| Размер | 22 х 15 х 0,5 см |
| Размер дисплея | 17,8 х 12,4 см |
| Скорость рисования | 2-40 мм / секунду |
| Состояние | Новое |
| Толщина нити | 1.75 мм |
| Трафарет | Да |
| Упаковка | Коробка |
💬 Відгуки покупців (8)
2026-03-09
2025-12-29
Переваги
Швидко відправили2025-12-27
Переваги
Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-27
Клас
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-23
Все чудово. Дякую
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-11
2025-12-02
2025-11-23
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності