
Аеро - фритюрниця без олії RAF R.5332 потужність 1500 Вт на 6 літрів з регулюванням температури
Продавець: Kanctovar
1 799 ₴2 899 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: R.5332W/208
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Аеро - фритюрниця без олії RAF R.5332 потужність 1500 Вт на 6 літрів з регулюванням температури». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | RAF |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Тип управления | Механическое |
| Съемная чаша | Да |
| Антипригарное покрытие чаши | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Количество температурных режимов | 8 |
| Плавная регулировка температуры | Да |
| Таймер | Да |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Функция автоотключения | Да |
| Звуковой сигнал | Да |
| Дисплей | Нет |
| Блокировка крышки | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Длина сетевого шнура | 0.7 м |
| Цвет корпуса | Белый |
| Высота | 300 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глубина | 250 мм |
| Вес | 3 кг |
💬 Відгуки покупців (2)
2023-11-05
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-09-17




