
Аеро Фритюрниця електрична RAF R. 5234W без олійна 5,8 л Сенсорна повітряна мультипіч
Продавець: Kanctovar
2 449 ₴2 849 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: R.5234W/208
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Аеро Фритюрниця електрична RAF R. 5234W без олійна 5,8 л Сенсорна повітряна мультипіч». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | RAF |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Тип управления | Сенсорное |
| Вместимость картофеля | 1500 г |
| Съемная чаша | Да |
| Антипригарное покрытие чаши | Да |
| Плавная регулировка температуры | Да |
| Таймер | Да |
| Максимальное время установки таймера | 60 мин |
| Состояние | Новое |
| Звуковой сигнал | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Термоизолированный корпус | Да |
| Ненагревающееся дно | Да |
| Смотровое окошко | Нет |
| Защита от перегрева | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Ручки для переноса | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
| Высота | 380 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Глубина | 320 мм |
| Вес | 4.5 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-12-18
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності



