
Аерограф з соплом Nasedal NT-130R1 0,3 мм чорний
Продавець: Mytorg
736,95 ₴867 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1006-249-01
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Аерограф з соплом Nasedal NT-130R1 0,3 мм чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.054 кг |
| Высота | 25 мм |
| Диаметр входного штуцера | 1/8" |
| Диаметр сопла | 0.3 мм |
| Длина | 150 мм |
| Объем емкости | 9 мл |
| Тип | Аэрограф |
| Тип подачи материала | Подводка под давлением |
| Тип посадки сопла | Резьбовой фиксируемый |
| Тип смешения | Внешний |
| Тип управления | Двойного действия |
| Ширина | 70 мм |
| Производитель | Nasedal |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-08
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


