
Аерогриль з керуванням через додаток та антипригарною чашею RAF R.5295 1700W
Продавець: Kanctovar
3 299 ₴3 599 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності
Артикул: 5212/AND
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Аерогриль з керуванням через додаток та антипригарною чашею RAF R.5295 1700W». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | RAF |
| Потребляемая мощность | 1700 Вт |
| Тип управления | Сенсорное |
| Объем | 8 л |
| Максимальная температура нагрева | 200 град. |
| Состояние | Новое |
| Таймер | Да |
| Индикация режима работы | Да |
| Нижняя решетка | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Высота | 340 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Глубина | 290 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-25



