
Акумулятор для гіроскутера Original Pro 36V 4.4Ah Li-ion
Продавець: Velotrend
999 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: MA90/KR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Акумулятор для гіроскутера Original Pro 36V 4.4Ah Li-ion». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Вес | 0.8 кг |
| Высота | 90 мм |
| Длина | 135 мм |
| Емкость аккумулятора | 4.4 А·ч |
| Напряжение | 36 В |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Цвет корпуса | Синий |
| Ширина | 60 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-04-07

