
Акумулятор гелевий 100 Ah 12V Jarrett GEL Battery (гелевий акумулятор 100 ампер)
Продавець: Fenix Shops
9 000 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності90 замовлень
Артикул: JRT-100//30
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 10 відгуків покупців для «Акумулятор гелевий 100 Ah 12V Jarrett GEL Battery (гелевий акумулятор 100 ампер)». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 80Тример VINTAGE Т9 БУДДА зі знімним акумулятором професійна машинка для стрижки волосся вусів та бороди
ШІ 85Бездротові сенсорні навушники Bluetooth A6S Чорні
ШІ 94Набір дисків 4 шт (75 мм) для міні болгарки по металу, по дереву, по бетону, шліфувальний
ШІ 81Портативний міні кондиціонер зволожувач повітря 3 в 1 Arctic Air Ultra 10 Вт з USB і LED-підсвіткою
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Jarrett |
| Тип аккумулятора | GEL |
| Емкость аккумулятора | 100 А·ч |
| Напряжение | 12 В |
| Ток заряда | 15 А |
| Цвет корпуса | Серый |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Состояние | Новое |
| Длина | 400 мм |
| Высота | 210 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Вес | 22 кг |
💬 Відгуки покупців (10)
2024-12-03
2023-08-28
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Товар був у наявності2023-08-11
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили2023-08-10
2023-07-05
Переваги
Швидко зв'язались, Швидко відправили, Товар був у наявності2023-06-30
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець2023-06-29
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-06-28
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-06-09
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-05-29
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності