
Акумулятор гелевий 200 Ah 12V Jarrett GEL Battery (гелевий акумулятор 200 ампер)
Продавець: Fenix Shops
16 000 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності90 замовлень
Артикул: JRT-200//45
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 9 відгуків покупців для «Акумулятор гелевий 200 Ah 12V Jarrett GEL Battery (гелевий акумулятор 200 ампер)». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 80Тример VINTAGE Т9 БУДДА зі знімним акумулятором професійна машинка для стрижки волосся вусів та бороди
ШІ 85Бездротові сенсорні навушники Bluetooth A6S Чорні
ШІ 94Набір дисків 4 шт (75 мм) для міні болгарки по металу, по дереву, по бетону, шліфувальний
ШІ 81Портативний міні кондиціонер зволожувач повітря 3 в 1 Arctic Air Ultra 10 Вт з USB і LED-підсвіткою
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Jarrett |
| Тип аккумулятора | GEL |
| Емкость аккумулятора | 200 А·ч |
| Напряжение | 12 В |
| Ток заряда | 15 А |
| Цвет корпуса | Серый |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Состояние | Новое |
| Длина | 530 мм |
| Высота | 275 мм |
| Ширина | 248 мм |
| Вес | 45 кг |
💬 Відгуки покупців (9)
2024-01-24
Переваги
Гарне обслуговування2023-11-22
Переваги
Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-11-20
Переваги
Гарне обслуговування2023-11-15
Переваги
Швидко зв'язались, Швидко відправили, Актуальна ціна2023-08-03
2023-07-27
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності2023-07-18
Переваги
Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-06-19
Переваги
Гарне обслуговування2023-04-17
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності