
Акумулятор гелевий Jarrett GEL 12V 250Ah 2025 року для котла та сонячних панелей
Продавець: Kanctovar
23 949 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності80 замовлень
Артикул: Jarrett 250Ah-1/NG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Акумулятор гелевий Jarrett GEL 12V 250Ah 2025 року для котла та сонячних панелей». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Jarrett |
| Тип аккумулятора | GEL |
| Емкость аккумулятора | 250 А·ч |
| Тип токовывода | Т11 |
| Напряжение | 12 В |
| Материал изготовления корпуса | Пластик ABS |
| Цвет корпуса | Серый |
| Состояние | Новое |
| Длина | 530 мм |
| Высота | 280 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Вес | 43 кг |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-12-26
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-10-12
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна


