
Акумулятор гелевий Outdo 12V 100Ah GEL
Продавець: Kanctovar
10 000 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: Outdo
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Акумулятор гелевий Outdo 12V 100Ah GEL». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Вес | 33 кг |
| Высота | 215 мм |
| Ширина | 172 мм |
| Длина | 325 мм |
| Производитель | OUTDO |
| Тип аккумулятора | GEL |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Емкость аккумулятора | 100 А·ч |
| Цвет корпуса | Серый |
| Материал изготовления корпуса | Пластик ABS |
| Напряжение | 12 В |
| Минимальная рабочая температура | -50 град. |
| Состояние | Новое |
| Тип токовывода | Т11 |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-03-12
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


