
Акумулятор Li-ion 18650 2000 mAh з носиком
Продавець: Big Lavka
93 ₴124 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 2П1011-370-04
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Акумулятор Li-ion 18650 2000 mAh з носиком». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Акумулятор Li-ion 18650 1200 mAh з носиком

Акумулятор Li-ion 18650 2400mAh 4.2V Purple X-Balog 2430/8707 для використання у ліхтарях, годинниках, лампах

Акумулятор Li-ion 18650, 3000 mAh, фіолетовий із захистом (Purple with cup) Лучшая цена

Акумулятор Li-ion 18650 5000mAh із захистом (арт. WX 1440, WX 1442) HP227
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 18 мм |
| Длина | 71 мм |
| Напряжение | 3.7 В |
| Наработка | 500 циклов заряда |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Цвет корпуса | Розовый |
| Ширина | 18 мм |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Емкость аккумулятора | 2000 |
| Минимальная рабочая температура | -10 °С |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-29
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


