
Акумуляторна батарея BAPTA 12В 12,0Ач 155х98х99 BP-3000
Продавець: Kanctovar
1 299 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності140 замовлень
Артикул: 7924/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 10 відгуків покупців для «Акумуляторна батарея BAPTA 12В 12,0Ач 155х98х99 BP-3000». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 99 мм |
| Длина | 155 мм |
| Емкость аккумулятора | 12 А·ч |
| Напряжение | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Свинцово-кислотные (SLA) |
| Цвет корпуса | Черный |
| Ширина | 98 мм |
| Название прайс-листа | NP-20230302-MIX-G |
💬 Відгуки покупців (10)
2024-07-08
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-06-28
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-11-20
Все підійшло
Переваги
Швидко відправили, Товар був у наявності2023-09-18
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили2023-08-19
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-08-12
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-08-10
2023-08-04
2023-08-01
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-07-09





