
Акумуляторна батарея Li-ion для сігвея гіроборда гіроскутера 36V 2.6 A
Продавець: Kanctovar
1 599 ₴2 300 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 01049/237
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Акумуляторна батарея Li-ion для сігвея гіроборда гіроскутера 36V 2.6 A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Ninebot |
| Емкость аккумулятора | 4400 А·ч |
| Напряжение | 36 В |
| Ток заряда | 2.6 А |
| Цвет корпуса | Черный |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Состояние | Новое |
| Длина | 310 мм |
| Высота | 170 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Вес | 1.3 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-09-24





