
Акумуляторна батарея LPM-GL 12V, 9 Ач / Акумуляторна батарея / Батарея резервного живлення
Продавець: GoodChoise
1 571,43 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 345612178
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Акумуляторна батарея LPM-GL 12V, 9 Ач / Акумуляторна батарея / Батарея резервного живлення». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
📋 Технічні характеристики
| Емкость аккумулятора | 9 А·ч |
| Вес | 2.51 кг |
| Высота | 95 мм |
| Длина | 151 мм |
| Цвет корпуса | Белый |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Материал изготовления корпуса | Пластик ABS |
| Минимальная рабочая температура | -15 град. |
| Наработка | 1200 циклов заряда |
| Напряжение | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | GEL |
| Тип токовывода | T2 |
| Ширина | 65 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-11
Недоволен работой менеджера. Слишком долго ждал товар, а его даже и не отправили, хоть и обещали!
Переваги
Відправляли довше обіцяного