
Акумуляторна Bluetooth колонка з бездротовим мікрофоном та пультом Su-Kam 660D RGB
Продавець: Kanctovar
3 299 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 9735/SP
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Акумуляторна Bluetooth колонка з бездротовим мікрофоном та пультом Su-Kam 660D RGB». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Формат акустики | Стерео |
| Суммарная мощность звука | 99 Вт |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть |
| Интерфейсы | jack 3.5 мм, USB |
| Минимальная частота | 80 Гц |
| Максимальная частота | 20000 Гц |
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Поддерживаемые карты памяти | TF Card |
| Особенности | Эквалайзер, FM-приемник, Информационный дисплей, Беспроводной пульт ДУ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 255 мм |
| Высота | 561 мм |
| Глубина | 230 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-09-10
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




