
Акумуляторна болгарка 12V, диск 75мм у валізі / Електроболгарка бездротова / Міні болгарка
Продавець: GoodChoise
489,66 ₴699,52 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 234569663
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Акумуляторна болгарка 12V, диск 75мм у валізі / Електроболгарка бездротова / Міні болгарка». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Максимальное количество оборотов | 19500 об/мин |
| Вес | 0.693 кг |
| Размер цанги | 10 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Кейс в комплекте | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительная рукоятка | Да |
💬 Відгуки покупців (5)
2026-03-22
Болгарка супер топ за свої кошти рекомендую
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2026-03-17
Щиро вдячні вам за позитив і підтримку. Працюємо для вашого комфорту!
2026-03-13
Вітаємо! Дякуємо за відгук! Ваша підтримка — це найкращий стимул працювати ще краще. Щиро вдячні!
Переваги
Товар був у наявності2026-03-12
Переваги
Товар не відправили2026-03-11
Не очікував що вона на щось спроможна,але помилявся.підходить для недосяжних місць.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності