
Акумуляторна болгарка з насадкою для пили 24V/5Ah
Продавець: Kanctovar
2 599 ₴4 399 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності80 замовлень
Артикул: 2в1 (24V/5Ah)/GR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 9 відгуків покупців для «Акумуляторна болгарка з насадкою для пили 24V/5Ah». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Емкость аккумулятора | 5 А·ч |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Максимальное количество оборотов | 7000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Вес | 2.2 кг |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 24 В |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Кейс в комплекте | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
💬 Відгуки покупців (9)
2023-12-11
Цікавий девайс! Звісно що це не makita, але...: добрий, "заводський" Китай! Все працює як має, потрібно тільки дещо "до модернізувати")
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-10-07
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-09-12
Переваги
Гарне обслуговування2023-09-03
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-08-25
Замовляв комплект акумуляторної болгарки і насадки пили. В редукторі шестерні проскакують одна відносно іншої.
Переваги
Швидко відправили2023-07-11
Переваги
Ввічливий продавець, Товар був у наявності2023-07-10
Переваги
Гарне обслуговування2023-05-21
2023-04-22
Переваги
Швидко зв'язались, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


