
Акумуляторна гелева батарея MERLION AGM GL121000M8 12V на 100Ah Акумулятор для ДБЖ
Продавець: Kanctovar
9 899 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 01303/ЮТ
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Акумуляторна гелева батарея MERLION AGM GL121000M8 12V на 100Ah Акумулятор для ДБЖ». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Merlion |
| Емкость аккумулятора | 100 А·ч |
| Напряжение | 12 В |
| Ток заряда | 30 А |
| Материал изготовления корпуса | Пластик ABS |
| Цвет корпуса | Оранжевый |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Состояние | Новое |
| Длина | 329 мм |
| Высота | 218 мм |
| Ширина | 172 мм |
| Вес | 29.1 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-08
Переваги
Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


