
Акумуляторна кутова болгарка 24 В на 10000 об/хв з двома акумуляторами Lithium Power
Продавець: Kanctovar
2 399 ₴2 499 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 15928/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Акумуляторна кутова болгарка 24 В на 10000 об/хв з двома акумуляторами Lithium Power». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Максимальное количество оборотов | 10000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Основная рукоятка | Удлиненная |
| Вес | 2.95 кг |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 24 В |
| Подсветка рабочей зоны | Нет |
| Кейс в комплекте | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-01-31
Замовляв акумуляторну болгарку замовленням задоволений товар відповідає опису та характеристикам одне єдине я не врахував внутрішній діаметр диска він менший ніж на інших болгарках тепер потрібно шукати або другий вал або точити перехідник так як дана болгарка планувалась під ланцюгову пилку хто буде замовляти уточнюйте цей момент
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності2024-01-16
Мене все влаштувало



