
Акумуляторна ланцюгова міні електро-пила 12'' Chain Saw Потужний веткоріз із 2 акумуляторами
Продавець: Kanctovar
2 299 ₴2 999 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 8485/SP
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Акумуляторна ланцюгова міні електро-пила 12'' Chain Saw Потужний веткоріз із 2 акумуляторами». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Акумуляторна Ланцюгова Міні Пила 18 В (БЕЗ АКУМУЛЯТОРА) YATO (YT-828136)

Безщіткова акумуляторна ланцюгова мініпила 6 inch Electric SAW BLUE кейсом/2 акумулятора 4 А/год 8644 RTS HP227

Безщіткова акумуляторна ланцюгова мініпила6 inch Electric SAW BLUE кейсом/2 акумулятора 4 А/год 8644 RTS SN27

Акумуляторна ланцюгова мініпила 6 дюймів 24V-К (1 АКБ) у коробці SN27
📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Питание | Аккумулятор |
| Длина шины | 340 мм |
| Потребляемая мощность | 550 Вт |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 24 В |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-02-13
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-09-11
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальна ціна


