
Акумуляторна машинка для стриження + 6 насадок з LED-дисплеєм і USB VGR V-695 чоловічий тример для волосся і вусів
Продавець: Onlylee
1 245 ₴1 335 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: О-V-695
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Акумуляторна машинка для стриження + 6 насадок з LED-дисплеєм і USB VGR V-695 чоловічий тример для волосся і вусів». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Бездротовий акумуляторний тример VGR V-105 машинка для стриження волосся, бороди та носа з насадками
ШІ 97Багатофункціональний жіночий епілятор 5 в 1 Geemy GM-7003 з підсвіткою жіноча електробритва
ШІ 85Дитячий фотоапарат миттєвого друку Children's Printing Camera Y600 з підтримкою microSD card 2 камери Pink
ШІ 100Акумуляторна машинка для стриження хатніх тварин (собак і кішок) Geemy GM-634
🔍 Схожі товари
Більше →
Акумуляторна машинка для стрижки волосся Lexical LAS 5671 Синій Бездротова перукарська машинка

Акумуляторна машинка для стрижки V-285 (6 насадок, 2000 mAh) / Акумуляторний тример для стрижки

Акумуляторна машинка для стрижки тварин + 4 насадки, GM 6063 / Бездротовий тример для собак та котів

Акумуляторна машинка для стрижки + 6 насадок, VGR V-640C / Бездротовий тример / Професійний тример для стрижки чоловічий
📋 Технічні характеристики
| Производитель | VGR |
| Тип прибора | Универсальная машинка для стрижки |
| Детская/тихая стрижка | Да |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть 220 В |
| Количество насадок | 6 |
| Регулировка длины | Поворотный регулятор, Сменные насадки |
| Минимальная длина стрижки | 0.5 мм |
| Максимальная длина стрижки | 18 мм |
| Состояние | Новое |
| Триммер для окантовки | Да |
| Материал лезвий | Керамика |
| Ширина лезвия | 45 мм |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Скорость мотора | 7000 об/мин |
| Тип элементов питания | Li-Ion |
| Время работы от аккумулятора | 300 мин |
| Время заряда аккумулятора | 4 час |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Щеточка для чистки | Да |
| Цвет корпуса | Бирюзовый |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-12-10
2024-10-25
Переваги
Гарне обслуговування