
Акумуляторна машинка для стриження волосся тример електричний із двома акумуляторами Geemy GM-550 червона
Продавець: Onlylee
725 ₴810 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: О-GM-550
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 12 відгуків покупців для «Акумуляторна машинка для стриження волосся тример електричний із двома акумуляторами Geemy GM-550 червона». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Бездротовий акумуляторний тример VGR V-105 машинка для стриження волосся, бороди та носа з насадками
ШІ 97Багатофункціональний жіночий епілятор 5 в 1 Geemy GM-7003 з підсвіткою жіноча електробритва
ШІ 85Дитячий фотоапарат миттєвого друку Children's Printing Camera Y600 з підтримкою microSD card 2 камери Pink
ШІ 100Акумуляторна машинка для стриження хатніх тварин (собак і кішок) Geemy GM-634
🔍 Схожі товари
Більше →
Акумуляторна машинка для стрижки волосся Lexical LAS 5671 Синій Бездротова перукарська машинка

Акумуляторна машинка для стрижки + 6 насадок, VGR V-640C / Бездротовий тример / Професійний тример для стрижки чоловічий

Тример для бороди зі знімними насадками + 3 насадки, WS-T99 / Акумуляторна машинка для стрижки волосся

Акумуляторна машинка для стрижки волосся, VGR V-015 / Тример для стрижки волосся
📋 Технічні характеристики
| Цвет корпуса | Красный |
| Щеточка для чистки | Да |
| Ширина лезвия | 40 мм |
| Время заряда аккумулятора | 8 час |
| Время работы от аккумулятора | 60 мин |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Самозатачивающиеся лезвия | Да |
| Производитель | Geemy |
| Тип прибора | Набор для стрижки |
| Количество насадок | 4 |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть 220 В |
| Количество установок длины | 4 |
| Регулировка длины | Сменные насадки |
| Максимальная длина стрижки | 12 мм |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (12)
2025-11-29
Переваги
Гарне обслуговування2025-11-17
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна2024-09-23
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-09-20
Переваги
Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-09-09
Переваги
Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-09-02
Переваги
Гарне обслуговування2024-08-28
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-08-04
Переваги
Швидко зв'язались2024-07-31
Переваги
Гарне обслуговування2024-03-21
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-10-28
Все чудово, єдине-олійка розрилась по всій коробці, машинку з насадками прийшлось добряче терти
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Товар був у наявності2023-09-23
Переваги
Гарне обслуговування