
Акумуляторна машинка для стрижки волосся + 6 насадок, VGR V-695 / Бездротовий триммер для стрижки
Продавець: GoodChoise
855,21 ₴1 221,73 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 234570801
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Акумуляторна машинка для стрижки волосся + 6 насадок, VGR V-695 / Бездротовий триммер для стрижки». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →
Дизайнерська акумуляторна машинка для стрижки волосся з дисплеєм VGR V-961 Тример для стрижки бороди та вусів

Акумуляторна машинка для стрижки V-285 (6 насадок, 2000 mAh) / Акумуляторний тример для стрижки

Акумуляторна машинка для стрижки тварин + 4 насадки, GM 6063 / Бездротовий тример для собак та котів

Акумуляторна машинка для стрижки + 6 насадок, VGR V-640C / Бездротовий тример / Професійний тример для стрижки чоловічий
📋 Технічні характеристики
| Тип прибора | Универсальная машинка для стрижки |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Количество насадок | 6 |
| Регулировка длины | Поворотный регулятор, Сменные насадки |
| Минимальная длина стрижки | 0.5 мм |
| Максимальная длина стрижки | 18 мм |
| Состояние | Новое |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Ширина лезвия | 45 мм |
| Время работы от аккумулятора | 300 мин |
| Время заряда аккумулятора | 4 час |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Щеточка для чистки | Да |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-17
Ввічливий та уважний продавець.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-19
Переваги
Товар не відправили