
Акумуляторна машинка для видалення катишків з контейнером для ворсу RAF R.4104 3W
Продавець: Velotrend
299 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності90 замовлень
Артикул: 5121/AND
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Акумуляторна машинка для видалення катишків з контейнером для ворсу RAF R.4104 3W». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →
Акумуляторна машинка для стрижки волосся Lexical LAS 5671 Синій Бездротова перукарська машинка

Тример для стрижки Kemei Km 696 з насадками / Акумуляторна машинка для стрижки бороди / Тример-стайлер

Акумуляторна машинка для стрижки 6в1 з USB, VGR V-106 / Набір для стрижки волосся та бороди / Чоловічий тример

Акумуляторна машинка для стрижки волосся, 10 насадок + база, VGR V-001, Чорний / Професійний тример чоловічий
📋 Технічні характеристики
| Производитель | RAF |
| Высота | 200 мм |
| Защитная крышка для лезвий | Да |
| Защитная металлическая сетка | Да |
| Кнопка вкл./выкл. | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал резервуара | Прозрачный пластик |
| Потребляемая мощность | 3 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Цвет корпуса | Серый |
| Ширина | 60 мм |
| Щеточка для чистки | Да |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-06
Все добре
2026-03-01
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності