
Акумуляторна машинка для видалення ковтунців з дисплеєм та контейнером RAF R.4109 5W Помаранчевий
Продавець: Velotrend
299 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 5120/AND
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Акумуляторна машинка для видалення ковтунців з дисплеєм та контейнером RAF R.4109 5W Помаранчевий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →
Акумуляторна машинка для стрижки волосся Lexical LAS 5671 Синій Бездротова перукарська машинка

Акумуляторна машинка для стрижки V-285 (6 насадок, 2000 mAh) / Акумуляторний тример для стрижки

Акумуляторна машинка для стрижки тварин + 4 насадки, GM 6063 / Бездротовий тример для собак та котів

Акумуляторна машинка для стрижки + 6 насадок, VGR V-640C / Бездротовий тример / Професійний тример для стрижки чоловічий
📋 Технічні характеристики
| Производитель | RAF |
| Высота | 200 мм |
| Защитная металлическая сетка | Да |
| Кнопка вкл./выкл. | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал резервуара | Непрозрачный пластик |
| Потребляемая мощность | 5 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Цвет корпуса | Оранжевый |
| Ширина | 80 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-04-01
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності