
Акумуляторна мийка високого тиску + акумулятор 30В, в кейсі / Міні мийка для авто / Пістолет розпилювач
Продавець: GoodChoise
585 ₴835,72 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 234569720
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Акумуляторна мийка високого тиску + акумулятор 30В, в кейсі / Міні мийка для авто / Пістолет розпилювач». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →
Акумуляторна мийка високого тиску + 2АКБ, в кейсі, BX-3219 / Міні мийка для авто / Пистолет для миття авто

2 АКБ Акумуляторна мийка високого тиску 24V, в кейсі / Міні мийка для машини / Розпилювач пістолет

Акумуляторна Мийка Високого Тиску з 2 АКБ 36 Вольт, Потужність 550 Вт, Витрата Води 4 Літри/Хв, Швидкість Насоса 19500 Об/Хв, 5 М

Акумуляторна мийка високого тиску + Ліхтарик налобний RJ-3000 + 2 АКБ / Міні мийка для машини
📋 Технічні характеристики
| Максимальная производительность | 240 л/ч |
| Потребляемая мощность | 550 Вт |
| Назначение | Многофункциональный |
| Питание | Аккумулятор |
| Высота | 240 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Глубина | 140 мм |
| Дополнительная комплектация | Веерная насадка, Пенная насадка, Струйная трубка |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Материал шайбы | Медь |
| Материал ручки | Инженерные материалы |
| Расход воды | 4 л/мин |
| Длина водопровода | 5 метров |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-03-09
Щиро вдячні за замовлення та гарний коментар. Завжди раді новим зверненням!
Переваги
Ввічливий продавець2026-03-03
Вітаємо! Нам приємно чути, що ви залишилися задоволені. Дякуємо за добрі слова!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-12
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець