
Акумуляторна настільна лампа з USB на 40 LED Digad 1958 Біла Гнучка світлодіодна лампа на акумуляторі
Продавець: Kanctovar
449 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 16244/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Акумуляторна настільна лампа з USB на 40 LED Digad 1958 Біла Гнучка світлодіодна лампа на акумуляторі». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Digad |
| Высота | 400 мм |
| Длина | 115 мм |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Количество источников света | 40 |
| Материал каркаса | пластик |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Мощность лампы | 5 Вт |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Хай-тек |
| Тип | Настольная лампа |
| Тип выключателя | Сенсорный выключатель на корпусе |
| Тип крепления | На поверхность |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Цвет плафона | Белый |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Цветовая температура | 6000K |
| Ширина | 120 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-02-17
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності





