
Акумуляторна помпа для води 4W з 3 режимами роботи RAF R.76001G
Продавець: Velotrend
499 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 5265/AND
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Акумуляторна помпа для води 4W з 3 режимами роботи RAF R.76001G». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →
Електрична акумуляторна помпа для води Aqua Pump Elite Портативний насос для бутильованої води

Розумний настільний диспенсер для води PO-01 Акумуляторна помпа для води 3 режими

Розумний настільний диспенсер для води X115 Smart Table Water Акумуляторна помпа для води на 3 режимів Синій

Розумний настільний диспенсер для води X115 Smart Table Water Акумуляторна помпа для води на 3 режимів
📋 Технічні характеристики
| Производитель | RAF |
| Состояние | Новое |
| Высота | 165 мм |
| Глубина | 70 мм |
| Загрузка бутылей | нижняя загрузка |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип | Кулер |
| Тип управления | Электронное |
| Цвет корпуса | Серый |
| Ширина | 165 см |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-04-03
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-25
Дуже швидка відправка, чудове пакування
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності