
Акумуляторна повітродувка з 2 акумуляторами 48 В 1000мАч Садова міні-повітродувка для збирання листя
Продавець: Kanctovar
1 299 ₴1 739 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 7048/DM
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Акумуляторна повітродувка з 2 акумуляторами 48 В 1000мАч Садова міні-повітродувка для збирання листя». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Без бренда |
| Тип | Воздуходув садовый |
| Тип привода | Аккумулятор |
| Форм-фактор | Переносной |
| Максимальная скорость воздушного потока | 180 м/сек |
| Состояние | Новое |
| Питание | Сеть 220В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 48 В |
| Время работы от аккумулятора | 90 мин |
| Длина | 145 мм |
| Высота | 160 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-11-20
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


