
Акумуляторна Пила 6" 48В з 1 акумулятором в кейсі для обрізки дерев
Продавець: Kanctovar
899 ₴1 899 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: AA2-1-1/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Акумуляторна Пила 6" 48В з 1 акумулятором в кейсі для обрізки дерев». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Питание | Аккумулятор |
| Расположение двигателя | Поперечное |
| Длина шины | 152 мм |
| Шаг цепи | 1/4" |
| Скорость вращения цепи | 5 м/сек |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 48 В |
| Тормоз цепи | Да |
| Время срабатывания тормоза цепи | 0.5 сек |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Ограничение пускового тока | Нет |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Нет |
| Бесключевая регулировка натяжения цепи | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Защита от скалывания стружки, осколков | Да |
| Набор насадок | Нет |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-04-06
Раджу продавця. Обслуговування гарне: швидко зв'язалися, надали поради, швидко відправили. Товаром задоволені. Дякуємо.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



