
Акумуляторна пила ланцюгова 8" + 2 акумулятори 18В в кейсі / Ручна садова пила / Електропила на акумуляторі
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Акумуляторна пила ланцюгова 8" + 2 акумулятори 18В в кейсі / Ручна садова пила / Електропила на акумуляторі». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Питание | Аккумулятор |
| Длина шины | 203 мм |
| Шаг цепи | 1/4" |
| Скорость вращения цепи | 5 м/сек |
| Количество оборотов | 4600 об/мин |
| Смазка цепи | Автоматическая (встроенная) |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Тормоз цепи | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
Відправляють товар не вдень замовлення, а в продовж чотирьох робочих днів. Менеджер який телефонує для уточнення замовлення пропонує вам ще купу китайського товару, який мені не потрібен. Товар я замовив акційний, якби я знав що це оцінений товар то не замовив. Ланцюгову пилу яку я замовив була не в комплекті, а саме відсутня зірочка обертання ціпка. Після телефонного дзвінка менеджеру, вона перевела мене на технічний відділ, які після спілкування порадили повернути її їм назад. В замін того щоб вислати мені необхідну запчастину. Товар я залишив собі бо мені простіше самому до купити зірочку, чім очікувати поки він повернеться і вони все перепровірять.Пізніше зі мною зв'язалися керівництво магазину, поспілкувавшись з ними вони вирішили компенсувати мені не достаючиї запчастини. Питання було вирішено в мою користь.

