
Акумуляторна пилка у валізі на 48V з 2 акумуляторами
Продавець: Velotrend
999 ₴1 899 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 48V22-1/DM
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Акумуляторна пилка у валізі на 48V з 2 акумуляторами». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Вес | 1.4 кг |
| Время срабатывания тормоза цепи | 0.5 сек |
| Длина шины | 152 мм |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Защита от скалывания стружки, осколков | Да |
| Набор насадок | Нет |
| Напряжение аккумулятора | 48 В |
| Питание | Аккумулятор |
| Расположение двигателя | Продольное |
| Скорость вращения цепи | 5 м/сек |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Тормоз цепи | Да |
| Фонарик | Нет |
| Шаг цепи | 1/4" |
| Тип двигателя | Щеточный |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-21
Все швидко і якісно.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності
