
Акумуляторна садова газонокосарка 24V на 2 акумулятори Тример для газону
Продавець: Kanctovar
1 399 ₴3 200 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності230 замовлень
Артикул: AND/AND
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Акумуляторна садова газонокосарка 24V на 2 акумулятори Тример для газону». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип | Газонокосилка |
| Тип привода | Аккумулятор |
| Выброс скошенной травы | Боковой выброс |
| Материал деки | Сталь |
| Регулировка высоты скашивания | Да |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | С аккумулятором и зарядным устройством |
| Питание | Сеть 220В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 24 В |
| Время работы от аккумулятора | 30 мин |
| Длина | 1300 мм |
| Вес | 2.2 кг |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-04-05
Переваги
Ввічливий продавець2024-06-16
бистро разрежаеться,клас косить,даже жинки вмиють косити
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


