
Акумуляторна світлодіодна LED-лампа з магнітним кріпленням 52 см T550 Портативна USB лампа
Продавець: Kanctovar
299 ₴599 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності140 замовлень
Артикул: 6564/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Акумуляторна світлодіодна LED-лампа з магнітним кріпленням 52 см T550 Портативна USB лампа». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Материал каркаса | пластик |
| Тип выключателя | Кнопка на каркасе/корпусе |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Мощность лампы | 60 Вт |
| Напряжение сети | 5 В |
| Цвет | Белый |
| Тип крепления | На поверхность |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Управление | Кнопки |
| Многоцветная подсветка | Нет |
| Форма светильника | Прямоугольная |
| Длина | 520 мм |
💬 Відгуки покупців (4)
2025-12-18
лампа гавно
Переваги
Швидко відправили2024-12-28
2024-12-07
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-11-28




