
Акумуляторне чорне дзеркало книга планшет у захисному чохлі із сенсорною LED-підсвіткою 3 режими освітлення Чорне
Продавець: Onlylee
448 ₴538 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: О-YB-006 black
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Акумуляторне чорне дзеркало книга планшет у захисному чохлі із сенсорною LED-підсвіткою 3 режими освітлення Чорне». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Бездротовий акумуляторний тример VGR V-105 машинка для стриження волосся, бороди та носа з насадками
ШІ 97Багатофункціональний жіночий епілятор 5 в 1 Geemy GM-7003 з підсвіткою жіноча електробритва
ШІ 85Дитячий фотоапарат миттєвого друку Children's Printing Camera Y600 з підтримкою microSD card 2 камери Pink
ШІ 100Акумуляторна машинка для стриження хатніх тварин (собак і кішок) Geemy GM-634
📋 Технічні характеристики
| Тип зеркала | Универсальное |
| Форма косметического зеркала | Прямоугольное |
| Тип зеркальной поверхности | Обычная |
| Подсветка (тип ламп) | Светодиодная |
| Подставка в комплекте | Да |
| Ширина | 135 мм |
| Длина | 200 мм |
| Толщина | 15 мм |
| Вес | 300 г |
| Цвет | Черный |
| Вид зеркала | Одинарное |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-09
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Актуальна ціна