
Акумуляторне дзеркало книга планшет у захисному чохлі із сенсорною LED-підсвіткою 3 режими освітлення MINI Pink
Продавець: Onlylee
538 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: О-1381-pink mini
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Акумуляторне дзеркало книга планшет у захисному чохлі із сенсорною LED-підсвіткою 3 режими освітлення MINI Pink». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Бездротовий акумуляторний тример VGR V-105 машинка для стриження волосся, бороди та носа з насадками
ШІ 97Багатофункціональний жіночий епілятор 5 в 1 Geemy GM-7003 з підсвіткою жіноча електробритва
ШІ 85Дитячий фотоапарат миттєвого друку Children's Printing Camera Y600 з підтримкою microSD card 2 камери Pink
ШІ 100Акумуляторна машинка для стриження хатніх тварин (собак і кішок) Geemy GM-634
📋 Технічні характеристики
| Тип зеркала | Универсальное |
| Форма косметического зеркала | Прямоугольное |
| Тип зеркальной поверхности | Обычная |
| Подсветка (тип ламп) | Светодиодная |
| Подставка в комплекте | Да |
| Ширина | 135 мм |
| Длина | 195 мм |
| Толщина | 12 мм |
| Вес | 460 г |
| Цвет | Розовый |
| Вид зеркала | Одинарное |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-03
Гарне,якісне дзеркало, дякую!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності