
Акумуляторне миття в кейсі (1 АКБ 24v)
Продавець: Vint
1 290 ₴2 100 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: code748
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Акумуляторне миття в кейсі (1 АКБ 24v)». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 225 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Вес | 1 кг |
| Тип | Мини мойка |
| Наименование товара | Мини мойка аккумуляторная |
| Особенности | Возможность забора воды из емкости |
| Комплектация | Инструмент, аккумулятор, шланг, кейс, 2 насадки, удлинительная насадка, емкость для моющего средства, распылитель, зарядное устройство |
| Назначение | Многофункциональный |
| Питание | Аккумулятор |
| Количество аккумуляторов | 1 шт. |
| Классификация | Бытовой |
| Материал корпуса насоса | Пластик |
| Максимальное давление | 30.0 |
| Система охлаждения двигателя | Водяная |
| Материал поршней насоса | Керамика |
| Расположение клавиш управления | пистолет |
| Глубина | 445 мм |
| Минимальное давление | 10 бар |
| Максимальная производительность | 4 л/год |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-04-09
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-01-31



