
Акумуляторний LED-світильник для аварійного освітлення, 40 діодів, 1500 мА·год, модель 7104 / Акумуляторна лампа для дому / Ліхтар
Продавець: GoodChoise
394,07 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: 234582890
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 7 відгуків покупців для «Акумуляторний LED-світильник для аварійного освітлення, 40 діодів, 1500 мА·год, модель 7104 / Акумуляторна лампа для дому / Ліхтар». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
📋 Технічні характеристики
| Тип освещения | Лампа |
| Применение освещения | Для внутрених помещений, Для наружного освещения, Освещение безопасности, Эвакуационное освещение |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Способ монтажа | Накладной |
| Количество ламп | 1 шт |
| Количество светодиодов | 40 шт |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Белый |
| Время работы в аварийном режиме | 8 час |
| Длина | 70 мм |
| Высота | 235 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Вес | 320 г |
💬 Відгуки покупців (7)
2026-02-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-10
2026-02-08
Дякуємо велике за покупку! Все на вищому рівні! Будемо обов'язково звертатися ще тільки до цього інтернет магазину. Товар відмінний!
Переваги
Гарне обслуговування2026-01-28
Отлично спасибо большое
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-27
Переваги
Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-11
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-10
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності