
Акумуляторний ліхтар на сонячній батареї Solar Hurry Bolt HB-1678
Продавець: Velotrend
399 ₴608 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 7509/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Акумуляторний ліхтар на сонячній батареї Solar Hurry Bolt HB-1678». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →
Акумуляторний ліхтар налобний сенсорний Coba CB689-2 Налобний ліхтарик з сенсором для риболовлі походу кемпінгу

Акумуляторний ліхтар налобний з Type-C SunLight Led Coba CB-801 Налобний ліхтарі для походу та кемпінгу

Ліхтарик налобний BL-W678-2-P50 + COB, зі зумом та USB / Акумуляторний ліхтар на голову / Ліхтар на лоб

Універсальний кемпінговий ліхтар-лампа BL-2029, 14х12см / Акумуляторний ліхтар на сонячній батареї
📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Время работы | 16 час |
| Длина | 200 мм |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность лампы | 38 Вт |
| Световой поток | 300 лм |
| Состояние | Новое |
| Тип заряда | USB, Солнечные батареи |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип фонаря | Ручной |
| Высота (мм) | 205 |
| Длина (мм) | 135 |
| Название прайс-листа | NP-20230108-MIX-G |
| Применение | полювання, туризм, риболовля, кемпінг, на відкритому повітрі, у походах, на розкопках, підземелля |
| Ширина (мм) | 130 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-06
2025-12-05
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності