
Акумуляторний лобзик 24V у кейсі з 2 акумуляторами, портативний електролобзик для розпилу 9503
Продавець: Primetorg
1 963,28 ₴2 024 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 9503 -00008946
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Акумуляторний лобзик 24V у кейсі з 2 акумуляторами, портативний електролобзик для розпилу 9503». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 24 В |
| Максимальная глубина пропила (дерево) | 80 мм |
| Максимальная глубина пропила (алюминия) | 5 мм |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-15
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


