
Акумуляторний набір Шуруповерт 12V 2Ah з насадками в кейсі
Продавець: Kanctovar
899 ₴1 599 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: M-12V/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Акумуляторний набір Шуруповерт 12V 2Ah з насадками в кейсі». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Шуруповерт |
| Питание | Аккумулятор |
| Минимальный диаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Количество степеней затяжки | 18 |
| Максимальный крутящий момент | 24 H*m |
| Максимальное количество оборотов | 1350 об/мин |
| Материал корпуса редуктора | Пластмасса |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Тип зарядного устройства | Обычное |
💬 Відгуки покупців (4)
2024-03-10
Переваги
Гарне обслуговування2024-02-17
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-11-07
Одразу раджу замінювати патрон .Бʼє вже новий , не дуже якісна річ . До продаця запитаннь нема , все швидко .
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-05-22
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності


