
Акумуляторний нічник із датчиком руху на магніті тепле біле світло
Продавець: Fenix Shops
250 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності80 замовлень
Артикул: 3114
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Акумуляторний нічник із датчиком руху на магніті тепле біле світло». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 80Тример VINTAGE Т9 БУДДА зі знімним акумулятором професійна машинка для стрижки волосся вусів та бороди
ШІ 85Бездротові сенсорні навушники Bluetooth A6S Чорні
ШІ 94Набір дисків 4 шт (75 мм) для міні болгарки по металу, по дереву, по бетону, шліфувальний
ШІ 81Портативний міні кондиціонер зволожувач повітря 3 в 1 Arctic Air Ultra 10 Вт з USB і LED-підсвіткою
📋 Технічні характеристики
| Тип | Настольная лампа |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Кнопка на каркасе/корпусе |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Мощность лампы | 1 Вт |
| Напряжение сети | 5 В |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Цвет плафона | Белый |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Управление | Сенсорное |
| Потребляемая мощность | 1 Вт |
| Напряжение питания | 5В |
| Форма светильника | Круглая |
| Высота | 34 мм |
| Диаметр | 8 мм |
| Материал каркаса | пластик |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-31
До продавця питань немає.Ліхтарик вмикається тільки коли підійшов впритул. Дуже погано.
Переваги
Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності