
Акумуляторний нівелір 4D з 16-лінійним штативом і 2 АКБ в кейсі Зелений лазер
Продавець: Kanctovar
2 599 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 5546/DM
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Акумуляторний нівелір 4D з 16-лінійним штативом і 2 АКБ в кейсі Зелений лазер». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Рабочий диапазон | 25 м |
| Погрешность измерения | 0.5 мм/м |
| Угол самовыравнивания | 3 град. |
| Время автоматического нивелирования | 3 сек |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP54 |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 5 В |
| Вес | 0.8 кг |
| Цвет лазера | Зеленый |
| Вращающийся лимб | Да |
| Работа в наклонном положении | Да |
| Регулируемые опоры | Да |
| Сигнализация разгоризонтовки | Да |
| Наличие Bluetooth | Нет |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Штатив | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-06



