
Акумуляторний садовий секатор 31х10х7 см з 2 акумуляторами 36В у валізі
Продавець: Kanctovar
1 499 ₴3 999 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності130 замовлень
Артикул: 16170/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Акумуляторний садовий секатор 31х10х7 см з 2 акумуляторами 36В у валізі». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Садовые секаторы |
| Форма лезвия | Изогнутая |
| Длина лезвия | 45 мм |
| Максимальный диаметр реза | 30 мм |
| Материал рукоятки | Пластмасса |
| Общая длина | 310 мм |
| Вес | 1.2 кг |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Мешок насадка | Нет |
💬 Відгуки покупців (3)
2024-04-22
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-03-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Товар був у наявності2023-11-05
Гарний, потужний. Радість для садоводів.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


