
Акумуляторний секатор з подовжувачем 2м. (2АКБ 24V)
Незалежний AI-аналіз 18 відгуків покупців для «Акумуляторний секатор з подовжувачем 2м. (2АКБ 24V)». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🔵 AI-огляд товару
✅ Чи варто купувати?
✅ Переваги
⚠️ Проблеми
🚨 Критичні дефекти
🔧 Надійність
🚫 Кому не підійде
💸 Приховані витрати
👤 Для кого
💡 Що покращити
❓ Часті запитання
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип инструмента | Садовые секаторы |
| Форма лезвия | Изогнутая |
| Максимальный диаметр реза | 45 мм |
| Материал рукоятки | Пластмасса |
| Общая длина | 380 мм |
| Телескопическая ручка | Да |
| Тип | Садовые ножницы |
| Наименование товара | Аккумуляторные садовые ножницы с удлинителем до 2 м |
| Мощность | 800 Вт |
| Материал | АБС пластик/металл |
| Комплектация | Секатор - 1 шт, Удлинитель 2м - 1 шт, Акб 24v 2000 mah - 2 шт, Дополнительные лезвия - 1 шт, Точильный камень - 1 шт, Ключ - 3 шт, Инструкция - 1 шт, Пластиковый кейс - 1 шт |
| Скорость работы | 100 резов в минуту |
| Тип двигателя | бесщеточный |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Смазка | масло |
| Подходящие аккумуляторы | 1,5-4,0 Ач (18-48 В) |
| Работа на 1 АКБ | 1-1,5 часа |
| Диаметр реза | 30 мм |
💬 Відгуки покупців (18)
Мало того що не вчасно відправили та ще й комплектація не повна.А саме не було додаткових ножів, які є в описі та більш того щей не працює один акумулятор...
Не магазин а жах, абсолютно не рекомендую, не має комунікації, розвод на гроші та ваш час, номери не відповідають!!!!!Кидали!!!!!!
Доброго дня. Дякуємо за ваш відгук. На момент оформлення замовлення товар був у наявності, а також очікувалась найближча поставка цієї ж моделі. На жаль, контейнер із новою партією був затриманий на кордоні, і з незалежних від нас причин поставка затрималась значно довше, ніж передбачалось. Ми до останнього очікували надходження товару, тому інформація на сайті ще залишалась активною. Нам щиро прикро, що виникла така ситуація. У якості вибачення готові надати вам знижку 10% на наступне замовлення. Будемо раді бачити вас серед наших покупців знову.
не вказано було на сайті, що через габарити відправляють тільки на вантажні відділення, даремно витрачений час, навіщо писати, що доставка НП, якщо потім виявляється, що з відділення яке тобі зручне ти забрати не можеш, а треба їхати в інший кінець міста щоб товар забрати, витративши додатково час і кошти на це
Отправили (аккумуляторный секатор), как и обещали, в течение трёх дней. Связывались, уточняли отделение НП, нужно было грузовое. Всё пришло, работает, соответсвтвует описанию. Спасибо продавцу за работу.
Все ОК!




