
Акумуляторний шуруповерт з 2 АКБ та набором інструментів у кейсі 24V
Продавець: Kanctovar
1 999 ₴2 699 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 7067/GR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Акумуляторний шуруповерт з 2 АКБ та набором інструментів у кейсі 24V». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Акумуляторний шуруповерт з набором інструментів + 2 АКБ 48V, 2Ah / Ударний шуруповерт / Дриль-шуруповерт

Акумуляторний шуруповерт з 2 акумуляторами 12V + набір біт / Шуруповерт-дриль з набором інструментів у кейсі

Акумуляторний шуруповерт з набором інструментів та 2 акумуляторами, Червоний / Бездротовий шуруповерт-дриль

Акумуляторний шуруповерт з набором інструментів у кейсі 42 предметів для ремонту та побуту
📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Тип | Шуруповерт |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Минимальный диаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Максимальный крутящий момент | 42 H*m |
| Максимальное количество оборотов | 1500 об/мин |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Реверс | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Защита от перегрузок | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 6 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 24 В |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-02-15
Все прекрасно,але один мінус не такі акумулятори
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


