
Акустична переносна колонка 2x8" з пультом ДК, LED-підсвіткою і 2 мікрофонами ZXX-5550 80 Вт
Продавець: Kanctovar
7 099 ₴7 799 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 6294/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Акустична переносна колонка 2x8" з пультом ДК, LED-підсвіткою і 2 мікрофонами ZXX-5550 80 Вт». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип | Портативные |
| Назначение | Акустическая установка |
| Количество динамиков | 2 шт |
| Мощность | 80 Вт |
| Чувствительность | 93 дБ |
| Минимальная частота | 20 Гц |
| Максимальная частота | 20000 Гц |
| Материал корпуса | Пластик, Алюминий |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Размер динамика | 8 |
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Импеданс | 4 Ом |
| Защита от перегрузки | Да |
| Ширина | 310 мм |
| Высота | 710 мм |
| Глубина | 280 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-18



