
Андроїд ТВ приставка 4GB/32GB, MXQ PRO 4K / Смарт приставка / Цифрова ТВ приставка / Медіаплеєр / Смарт ТВ
Продавець: GoodChoise
859,43 ₴1 227,76 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 234571160
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Андроїд ТВ приставка 4GB/32GB, MXQ PRO 4K / Смарт приставка / Цифрова ТВ приставка / Медіаплеєр / Смарт ТВ». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип | Смарт приставка |
| Оснащение | Smart TV |
| Выходы | HDMI |
| Интерфейсы | Ethernet, USB |
| Максимальное разрешение видео | UltraHD |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Длина | 166 мм |
| Ширина | 166 мм |
| Высота | 21 мм |
| Встроенная память | 32Гб |
| Операционная система | Google Android |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Количество USB-портов | 2 |
| Оперативная память | 4Гб |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-15
Швидко відповіли, що товару немає. Хотіли впарити другий зі скидкою. Не рекомендую.
Переваги
Товару не було в наявності